Konsultacja fizjoterapeutyczna połączona z terapią - Instytut Fizjoterapii - Terapia Manualna

ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     bpinstytut@gmail.com     Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     kontakt@bpinstytut.pl
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław      570 661 615   kontakt@bpinstytut.pl    Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
Przejdź do treści

Konsultacja fizjoterapeutyczna połączona z terapią

Oferta
Centrum fizjoterapeutyczne -
Fizjoterapia Wrocław Kraków
POWIEDZ MI, CO CIĘ BOLI?

Konsultacje w Centrum fizjoterapeutycznym BP Instytut we Wrocławiu

Czujesz dyskomfort podczas wykonywania prostych ruchów? Promieniujący na całe ciało ból uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie? Nie pozwól, aby problemy zdrowotne ograniczały Twoje możliwości! Przyjdź na konsultację fizjoterapeutyczną połączoną z terapią, uzyskaj profesjonalne wsparcie doświadczonego fizjoterapeuty i pozbądź się wszelkich dolegliwości, które utrudniają Ci życie.

BP Instytut – Centrum fizjoterapeutyczne we Wrocławiu

Podczas pierwszego spotkania z Pacjentem nasi fizjoterapeuci przeprowadzają szczegółowy wywiad medyczny, który umożliwia rozpoznanie przyczyn bólu i rodzaju schorzenia. Po wstępnym badaniu dobierana jest odpowiednia fizjoterapia oraz określana jest częstotliwość wykonywania specjalistycznych zabiegów. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, a każdy Pacjent otrzymuje zestaw ćwiczeń indywidualnie dobranych wraz z zaleceniami do regularnego oraz dokładnego wykonywania w domu w celu szybkiego powrotu do zdrowia.

Fizjoterapia sportowa i nie tylko

Na konsultacje we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby skarżące się na bóle stawów spowodowane zwyrodnieniami, urazami czy przeciążeniami. Do problemu każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, proponując całkowicie dopasowaną fizjoterapię. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne podłoża mogą mieć bóle stawów. Z tego powodu zapewniamy kompleksową diagnozę i wsparcie podczas procesu fizjoterapii. Postaw na specjalistów, którzy dysponują bogatym doświadczeniem oraz nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje. Zaufaj fizjoterapeutom z Wrocławia już dziś!

Centrum fizjoterapeutyczne BP Instytut

Szukasz ekspertów od fizjoterapii? Zależy Ci na szybkiej rekonwalescencji po urazie? Dobrze trafiłeś! W naszym gabinecie fizjoterapii zajmujemy się leczeniem różnego rodzaju schorzeń oraz urazów, a także rehabilitacją pooperacyjną. Mamy również doświadczenie w leczeniu kontuzji sportowych i nie tylko. Nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje, aby w codziennej pracy móc korzystać z najnowocześniejszych, najbardziej skutecznych metod leczenia. Na konsultacje fizjoterapeutyczne zapraszamy mieszkańców Wrocławia, Krakowa oraz okolicznych miast. Pomożemy Ci wrócić do pełnej sprawności, która pozwoli na samodzielność podczas wykonywania codziennych czynności. Skontaktuj się z nami już dziś!
BP Instytut
ul. Armii Krajowej 14C/2 Wrocław
tel 570 661 615
bpinstytut@gmail.com
BP Instytut
Starowiślna 44/1
31-035 Kraków
Tel: 570 661 615
e-mail: bpinstytut@gmail.com
2023 GOLDENMAYER.PL WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wróć do spisu treści