Terapia Manualna - Instytut Fizjoterapii - Terapia Manualna

ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     bpinstytut@gmail.com     Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     kontakt@bpinstytut.pl
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław      570 661 615   kontakt@bpinstytut.pl    Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
Przejdź do treści

Terapia Manualna

Oferta

Funkcjonalna terapia manualna Wrocław
POWIEDZ MI, CO CIĘ BOLI?

Centrum terapii manualnej we Wrocławiu

Wielu z nas cierpi na dolegliwości związane z kręgosłupem lub stawami. Często wynika to z siedzącego trybu życia, ale czasem źródłem problemów są poważniejsze schorzenia albo kontuzje sportowe. Aby ulżyć Pacjentom zmagającym się z bólem bądź ograniczoną ruchomością stawów, można zastosować terapię manualną. W BP Instytucie we Wrocławiu prowadzimy kompleksową rehabilitację dla osób dorosłych, która przywraca pełną sprawność i uwalnia od dolegliwości bólowych.

Czym jest funkcjonalna terapia manualna?

Podstawowe zabiegi wchodzące w zakres terapii manualnej kręgosłupa czy stawów obejmują przede wszystkim mobilizację trakcyjną bądź ślizgową, manipulacje stawowe oraz neuromobilizację. Umożliwia to przemieszczanie powierzchni stawowych, by przywrócić ich prawidłową ruchomość, jak również rozluźnienie mięśni. Zastosowanie funkcjonalnej terapii manualnej jest całkowicie bezpieczne, ale mogą ją wykonywać wyłącznie wykwalifikowane osoby. W centrum terapii manualnej we Wrocławiu gwarantujemy pełen profesjonalizm i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

BP Instytut – oferta centrum terapii manualnej

Naszym zadaniem jest zapewnianie kompleksowej opieki obejmującej funkcjonalną terapię manualną całego ciała. Pomożemy Ci uporać się z dysfunkcją czy zablokowaniem stawu skroniowo-żuchwowego, a także przyniesiemy ulgę w przepuklinie krążka międzykręgowego. Jesteśmy specjalistami terapii manualnej z Wrocławia, którzy w holistyczny sposób organizują opiekę dla Pacjentów z dyskopatią, sztywnością karku oraz wieloma innymi ograniczeniami zakresu ruchomości.

Funkcjonalna terapia manualna – sprawdzony sposób na zwyrodnienia stawów

Bez wątpienia w toku wykonywania codziennych czynności lub uprawiania sportu każdy z nas narażony jest na różne urazy. Na przeciążenia szczególnie mocno narażone są m.in. stawy łokciowe i kolanowe, które odpowiadają za duży zakres ruchu człowieka. W centrum terapii manualnej we Wrocławiu zajmujemy się minimalizowaniem efektów urazów, zwyrodnień, zwichnięć czy przeciążeń, prowadząc do stopniowej poprawy funkcjonowania stawów.

Terapia manualna stawów i kręgosłupa

Zastosowanie terapii manualnej może być pomocne przede wszystkim przy takich dolegliwościach jak sztywność karku, zwyrodnienia stawów, zwichnięcia, przeciążenia ścięgien lub stany po unieruchomieniu. Niezbędna jest kompleksowa diagnostyka, by znaleźć przyczyny schorzenia, a następnie określić odpowiedni rodzaj funkcjonalnej terapii manualnej. Jeśli dokuczają Ci bóle kręgosłupa, masz problemy ze stawami albo uciskiem nerwów, zgłoś się do naszego centrum we Wrocławiu
BP Instytut
ul. Armii Krajowej 14C/2 Wrocław
tel 570 661 615
bpinstytut@gmail.com
BP Instytut
Starowiślna 44/1
31-035 Kraków
Tel: 570 661 615
e-mail: bpinstytut@gmail.com
2023 GOLDENMAYER.PL WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wróć do spisu treści