Trening w małych grupach na kręgosłup, ćwiczenia z taśmami. - Instytut Fizjoterapii - Terapia Manualna

ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     bpinstytut@gmail.com     Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław       570 661 615     kontakt@bpinstytut.pl
ul. Armii Krajowej 14c/2 Wrocław      570 661 615   kontakt@bpinstytut.pl    Facebook      Kraków Starowiślna 44/1
Przejdź do treści

Trening w małych grupach na kręgosłup, ćwiczenia z taśmami.

Oferta

Trening w małych grupach


Jest przeznaczona dla osób, które postanowiły zrobić coś dla siebie pod kątem zdrowotnym. Nie jest tylko przeznaczona, dla osób, które odczuwają ból. Oferta ta jest dedykowana również dla osób, które chcą poprawić swój wygląd, wzmocnić się bądź poprawić swoje samopoczucie!

Trening - Gabinet fizykoterapeutyczny

Zdrowy kręgosłupZajęcia zdrowy kręgosłup zostały podzielone na dwa panele:


Panel 1
- jest przeznaczony dla osób, które wykonują pracę siedzącą, godzinami przybierając wymuszoną pozycję. Długotrwałe przebywanie w takim ułożeniu skutkuje garbieniem się. Plecy przestają być proste, robią się zaokrąglone, a głowa i barki wysuwają się do przodu. Ćwiczenia z tego panelu są tak dobrane i skoncentrowane na tym, aby odzyskać prawidłową sylwetkę. W głównej mierze trening skupia się na wzmocnieniu Twoich pleców, otwarciu klatki piersiowej oraz odzyskaniu wyprostowanej postury.


Panel 2
- jest przeznaczony dla osób, które zmagają się z większymi, bądź mniejszymi dolegliwościami bólowymi odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Głównym zadaniem tych ćwiczeń jest wzmocnienie głębokich partii mięśni brzucha (m. poprzeczny brzucha) oraz krótkich mięśni przykręgosłupowych (m. in. m. wielodzielny). Panel ten wykorzystuje nowoczesne formy treningu oparte na aktywacji mięśni stabilizujących. Trening ma charakter leczniczy i zapobiegawczy m. in. dla osób z przepukliną w kręgosłupie.

ćwiczenia na dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Treningi z użyciem taśm


Zajęcia z użyciem taśm wykorzystywane są do treningu funkcjonalnego w podwieszeniu, dzięki czemu trening staje się znakomitą alternatywą dla ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych. Jego największą zaletą jest angażowanie wszystkich partii ciała, co przekłada się na wzmocnienie mięśni głębokich, a także poprawę wydolności ogólnej organizmu.

Trening ten jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy postanowili popracować nad swoim wyglądem, sprawnością i samopoczuciem.
Zajęcia z użyciem taśm wykorzystywane są do treningu funkcjonalnego w podwieszeniu,
BP Instytut
ul. Armii Krajowej 14C/2 Wrocław
tel 570 661 615
bpinstytut@gmail.com
BP Instytut
Starowiślna 44/1
31-035 Kraków
Tel: 570 661 615
e-mail: bpinstytut@gmail.com
2023 GOLDENMAYER.PL WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wróć do spisu treści